Atak aligatorem

Atak aligatorem

Kłótnia między mężczyznami to coś, co zdarza się od czasu do czasu – trudno mówić o czymś zaskakującym. Niemniej jednak trzeba pamiętać o tym, że nie każdy przypadek jest taki sam. Niekiedy możemy zobaczyć, że sytuacja wymyka się spod kontroli (w dosłownym znaczeniu).

Na plaży Macumba

Jakiś czas temu doszło do rzadko spotykanego przypadku – dwóch mężczyzn się pokłóciło i w efekcie mieliśmy atak aligatorem. Nie był to wielki aligator, ale sam pomysł mógł budzić naprawdę spory strach. Wszystko działo się na plaży Macumba.

Można też powiedzieć, że kłótnia zdobyła sporą popularność – miało to związek z aligatorem, jak i udostępnieniem sytuacji w internecie. W dobie mediów społecznościowych niektóre informacje niezwykle szybko zyskują zainteresowanie. Warte podkreślenia jest również to, że na filmiku widać, iż kłócą się trzy osoby. Kłóciły się trzy osoby, ale atak aligatorem można określić jako wymierzony w konkretnym kierunku. Ponadto na nagraniu widać, że zwierzę próbuje ugryźć człowieka.

Istotne jest też to, że zatrzymano osobę, która straszyła aligatorem. Można także powiedzieć, że była to niezwykle ważna interwencja – trudno stwierdzić, co mogło się wydarzyć.

Co się stało?

Nie ma też co ukrywać, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Nie sposób odnieść się do szczegółów, ale niewykluczone, że powodem kłótni był aligator (w każdym razie takie wyjaśnienie sytuacji podała telewizja CNN). Kto wie, być może chodziło o pretensje dotyczące obecności aligatora? Warte odnotowania jest również to, że zwierzę trafiło do jednego z parków przyrody.