MedApp w Brazylii

MedApp w Brazylii

MedApp informuje o rozpoczęciu współpracy z dystrybutorem i przedstawicielem handlowym na terenie Brazylii. Mając to na uwadze, można powiedzieć, że sieć dystrybucji zagranicznej została poszerzona o kolejny istotny rynek.

Co wiemy na temat działań?

Jeżeli słyszysz o tej spółce po raz pierwszy, musisz zdawać sobie sprawę z tego, że MedApp specjalizuje się w obszarze innowacyjnych rozwiązań mobilnych dla branży medycznej. Wspomniane wejście na brazylijski rynek ma ogromne znaczenie – wystarczy spojrzeć na fakty – to piąty rynek na świecie. Chodzi oczywiście o liczbę mieszkańców – liczbę, która odpowiada niemal połowie całej Unii Europejskiej. Ważne jest także podejście do innowacji – Brazylię możemy określić rynkiem otwartym na innowacje. Otwartość na innowacje dotyczy jakości usług medycznych i zwiększenia efektywności ekonomicznej zabiegów. Nie można też zapomnieć o tym, że cztery brazylijskie szpitale znalazły się na prestiżowej liście 200 najlepszych szpitali świata.

Dobrze również nawiązać do niedawnej przyszłości – w tym roku dystrybucja poszerzono o Wielką Brytanię, Francję i Luksemburg. Gdyby kogoś interesowała sytuacja w Polsce – u nas poszerzono kanały sprzedaży.

Jaka przyszłość nas czeka?

Jeżeli zastanawiasz się nad przyszłością, należy liczyć się, z tym że nie wszystko może potoczyć się zgodnie z planem. Niemniej jednak pamiętajmy o wspominanej przeszłości – udało się wiele. Zresztą mówi się o tym, że trwają prace nad umowami z kolejnymi partnerami. Wiadomo też, że celem jest pojawienie się w USA. Jeśli to się uda, będziemy mogli mówić o obecności na największym rynku medycznym.